FIRSAT

ECO Avrupanın İncileri: Benelüks ve Paris Turuyla Büyüleyici Bir Macera

ECO Avrupanın İncileri: Benelüks ve Paris Turuyla Büyüleyici Bir MaceraECO Avrupanın İncileri: Benelüks ve Paris Turuyla Büyüleyici Bir Macera

  • Eco Erken Rezervasyon Fırsatı
  • 7 Gece 8 Gün
  • Sınırlı Yerler
  • Pegasus Havayolları ile
Erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın! Benelüks ve Paris Turu için şimdi yerinizi ayırtın, unutulmaz bir maceraya adım atın!

Benelüks ve Paris Turu, Avrupa'nın muhteşem güzelliklerini keşfetmek isteyenler için bir hayaldir. Bu turda, Hollanda'nın kanallarla dolu Amsterdam'ı, Belçika'nın tarih dolu Brüksel'i ve dünya mutfağının başkenti olarak bilinen Lüksemburg'u ziyaret edeceksiniz. Ardından, Fransa'nın başkenti Paris'e geçerek Eiffel Kulesi'ni, Louvre Müzesi'ni, Notre Dame Katedrali'ni ve Montmartre'ın bohem havasını keşfedeceksiniz. Tarihi dokuları, nefes kesen manzaraları ve eşsiz deneyimleriyle dolu bu tur, unutulmaz bir Avrupa macerası sunuyor. Profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleşecek bu yolculuk, kültür ve tarih dolu bir deneyim yaşamanızı sağlayacak.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Brüksel - Paris

İstanbul Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat önce başlayacak olan bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından, uçağın kalkışından 1 saat önce biniş kapısı önünde buluşuyoruz. Pegasus Hava Yolları’nın PC921 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 09.45’te Brüksel’e uçuyoruz. Yerel saatle 12.20’de Brüksel Charleroi Havalimanı’na varışımızın ardından, özel otobüsümüzle Paris bölgesindeki otelimize transfer oluyoruz. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman verilecek. Bu serbest zaman içerisinde, Paris Şaheserleri Turu (45 Euro) programına katılmak isteyen misafirlerimiz için fırsat bulunmaktadır.

Paris Şaheserleri Turu, Paris'in görkemli meydanlarından başlayarak, Eyfel Kulesi’nin karşısındaki Trocadero Meydanı’nda devam edecek. Opéra Binası, 365 sokak lambasıyla süslenmiş Concorde Meydanı ve Champs Elysées Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında, serbest zamanın tadını çıkaran misafirlerimiz Paris otelimize dönüş yapacaklardır.Konaklama: 3 & 4 Yıldız
2. Gün: Paris

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris Fenomenleri ve Seine Nehri Tekne Turu’na (85 Euro) katılabilirler.

Paris Fenomenleri turumuz, Paris'in en ikonik simgelerinden biri olan Eiffel Kulesi ile başlıyor. Gustave Eiffel tarafından inşa edilen bu muazzam yapıyı ziyaret ederek, kule etrafında serbest zaman geçirme fırsatı bulacaksınız. İsteğe bağlı olarak Eiffel Kulesi'nin 2. katına çıkarak Paris'in eşsiz manzarasını görebilirsiniz (asansörle çıkış ücreti ekstra). Ardından, Seine Nehri tekne turuyla devam ediyoruz. Paris'in birçok ünlü binasını ve nehir üzerindeki 37 köprüyü eşsiz bir açıdan görme şansına sahip olacaksınız. Tekne turu, ekstra tur bedeline dahildir.

Tekne turu sonrasında, Invalide Meydanı yolu üzerinden Lady Diana Anıtı, Palais Royal ve Fransız Devlet Tiyatrosu gibi önemli noktaları panoramik olarak göreceğiz. BENLUX Mağazası'nda alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman verilecek. Arzu eden misafirlerimiz Louvre Müzesi'ni ziyaret edebilirler (giriş ücreti ekstra). Tur sonrası şehir merkezinde serbest zaman geçirebilirsiniz.

Akşam için ekstra olarak düzenlenen Paris İkonları Turu'na katılabilirsiniz. Tur kapsamında Montmartre Tepesi'ne gidecek, Sacré-Coeur Bazilikası'nı ziyaret edecek ve ressamlar meydanında serbest zaman geçireceksiniz. Tur sonrası otelimize transfer yapılacaktır.
Konaklama: 3 & 4 Yıldız
3. Gün: Paris

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak Disneyland Turu'na katılabilirler. Turumuzda, Dünyaca ünlü Disneyland ’ın masalsı eğlence dünyasında tam gün sınırsız eğlencenin keyfini çıkartabilir, akşam saatlerinde ise Walt Disney karakterlerinin müzik ve dans şovları eşliğinde gerçekleştireceği geçiş seramonisini izleyebilirler. Disneyland Turu için bilet bedelleri müsaitliğe bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ön rezervasyon tavsiye edilmektedir. Ekstra tur ücretine ulaşım dahil olmayıp, doğrudan ulaşım imkânı sağlayan RER Treni ya da özel araç ile transfer seçenekleri için rehberimize danışabilirsiniz.

Arzu eden misafirlerimiz ise tam günlük serbest zamanlarını, ekstra düzenlenecek olan Paris Lokal Mahalleler & Lüksemburg Bahçeleri ve Outlet Turu'na katılarak değerlendirebilirler. Turumuzda ilk olarak St.Michel ve St.Germain'de gerçekleştireceğimiz yürüyüş turu ve pasaj gezilerin akabinde alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman sunuyoruz. Gezimizin devamında, Saint Sulpice Kilisesi ve Lüksemburg Bahçesi’ni ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında Paris’in ünlü Outlet alışveriş merkezinde keyifli alışveriş için serbest zaman sunuyoruz.

Arzu ve seçiminize bağlı olarak katılacağınız tam günlük tur sonrası otelimize dönüyoruz.Konaklama: 3 & 4 Yıldız
4. Gün: Paris - Brüksel - Amsterdam

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra Brüksel'e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde, isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenen Brugge Turu'na (50 Euro) katılma imkanı sunulmaktadır. Brugge, su kanallarıyla ve tarihi dokusuyla "Belçika'nın Venedik'i" olarak anılan, adeta bir rüya şehir konumundadır. 2. Dünya Savaşı'nda şans eseri zarar görmeyen bu şehir, tarihi yapısı ve orta çağ mimarisiyle büyüleyici bir atmosfere sahiptir. Renkli çatılı evler, kiliseler, heykeller ve Orta Çağ'a ait parke taşlı sokaklar, ziyaretçilerini masalsı bir yolculuğa çıkaracaktır.

Brugge'deki şehir turumuzun ardından, Brüksel'e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Hem Belçika'nın hem de Avrupa Birliği ve NATO'nun önemli kurumlarına ev sahipliği yapmasıyla tanınan Brüksel, tarihi eserlerini başarıyla koruyarak Avrupa'nın en önemli başkentlerinden biri olmuştur. Grand Palace gibi ünlü meydanları ve Gotik tarzdaki tarihi yapılarıyla ünlü Brüksel'de gerçekleştireceğimiz şehir turumuzun ardından Amsterdam'a doğru yola çıkıyoruz.

Yolculuğumuz sırasında, isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Rotterdam Turu'na (40 Euro) katılma imkanı sunulmaktadır. 1270'li yıllara uzanan tarihiyle, II. Dünya Savaşı sonrasında yeniden inşa edilen ve Avrupa'nın en büyük limanına ev sahipliği yapan Rotterdam, Hollanda'nın en büyük ve ekonomik açıdan önemli ticaret merkezidir. Rotterdam turumuz sırasında, Erasmus Köprüsü ve Kübik Evler gibi modern mimari yapıları ziyaret edeceğiz ve bu ilginç yapılar hakkında bilgi alacağız.

Rotterdam turumuzun ardından, serbest zaman geçireceğiz ve daha sonra Amsterdam'a doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Amsterdam bölgesindeki otelimize varışımızın ardından, odalarımızı alacağız ve dinlenmek üzere serbest zaman geçireceğiz. Bu serbest zamanda, Amsterdam'ın çekici atmosferini deneyimlemek için şehri keşfetmek veya otelin olanaklarından yararlanmak mümkün olacaktır.Konaklama: 3 & 4 Yıldız
5. Gün: Amsterdam

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün boyunca serbest zamanınız olacak. Bu serbest zaman içinde isteyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Amsterdam İkonları ve Saklı Amsterdam Kanal Turu'na (75 Euro) katılabilirler. Bu turda, Amsterdam'ı keşfedeceğimiz iki önemli programa katılma fırsatı bulacaksınız.

Turun ilk kısmında Amsterdam İkonları gezisi yapılacak. Bu gezide, şehrin önemli simgeleri olan Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Central Station gibi yerleri ziyaret edeceğiz. Ardından, Amsterdam'ın lokal mahallelerini ve dar sokaklarını keşfedeceğimiz Saklı Kanal Turu'na geçilecek. Bu turda, Amsterdam'ın meşhur kanallarının yanı sıra dünyaca ünlü sokaklarını da ziyaret edeceğiz.

Tur bitiminde Amsterdam şehir merkezinde serbest zamanınız olacak. Bu serbest zamanda isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Masalsı Köyler ve Yel Değirmenleri Turu'na (75 Euro) katılabilirler. Bu turda ilk olarak Zaanse Schans'a gideceğiz. Yel değirmenleri, müzeleri ve doğasıyla ünlü bu tarihi kasabada zaman geçireceğiz. Ardından, eski bir adadan doldurularak karaya bağlanan ve sakin atmosferiyle ünlü Marken kasabasını ziyaret edeceğiz. Kasabayı gezdikten sonra Volendam'a gideceğiz. Burası, balıkçı kasabası olarak bilinir ve güzel evleri ve sahil yolunda yer alan restoranları ve kafeleriyle ünlüdür.

Tur sonrası Amsterdam bölgesindeki otelimize transfer olacak ve serbest zamanınız başlayacak. Bu serbest zamanda dinlenmek veya Amsterdam'ın keyfini çıkarmak için şehri keşfetmek mümkün olacak.Konaklama: 3 & 4 Yıldız
6. Gün: Amsterdam - Lüksemburg

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Lüksemburg'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde, isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Giethoorn Hobbit Köyü ve Tekne Turu'na (55 Euro) katılma imkanı sunulmaktadır. Bu turumuzda, dünyanın en huzurlu yerlerinden biri olarak kabul edilen ve "Masal Diyarı" olarak adlandırılan Giethoorn'u ziyaret edeceğiz. Burada, motorlu taşıtların olmadığı temiz doğası, kanalları ve kendine özgü mimarisiyle ünlü şirin evleriyle dikkat çeken bir kasaba olan Giethoorn'u keşfedeceğiz. Ahşap teknelerle kanallarda yapacağımız tur sırasında, Hobbitlerin yaşam alanlarını andıran evleri seyredeceğiz.

Giethoorn'daki tekne turumuzun ardından Lüksemburg'a doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Yol üzerinde, isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Köln Turu'na (40 Euro) katılma imkanı sunulmaktadır. Köln'e varışımızla birlikte panoramik şehir turu düzenleyeceğiz. Ren Nehri'nin kenarında yer alan ve Orta Çağ'dan bu yana önemli bir ticaret merkezi olan Köln, çikolataları, Roma döneminden kalan eserleri ve Orta Çağ kiliseleriyle ünlüdür. Köln Gotik Katedrali, Hochenzollernbrücke Köprüsü ve Kaiser Wilhem II. Anıtı gibi önemli yapıları göreceğiz.

Şehir turunun ardından kısa bir serbest zaman verilecek ve ardından Lüksemburg bölgesindeki otelimize transfer olacağız. Odalarımızı alacak ve dinlenmek üzere serbest zaman geçireceğiz. Bu serbest zamanda isteyen misafirlerimiz otelin olanaklarından yararlanabilir veya çevreyi keşfetmek için serbestçe vakit geçirebilirler.Konaklama: 3 & 4 Yıldız
7. Gün: Lüksemburg

Sabah kahvaltısının ardından tam gün boyunca serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Colmar & Metz Turu'na (80 Euro) katılabilirler.

Turumuzun ilk durağı, Fransa'nın kuzeydoğusunda Moselle ve Seille nehirlerinin birleştiği yerde kurulmuş olan Orta Çağ kenti Metz olacak. Burada panoramik bir şehir turu gerçekleştireceğiz ve şehrin önemli noktalarını ziyaret edeceğiz. Daha sonra Colmar'a doğru yola çıkacağız.

Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Strasbourg & Riquewihr Turu'na (80 Euro) katılma imkanına sahip olacaklar. Turumuzun ilk durağı Strasbourg olacak. UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi'nde yer alan bu güzel şehri keşfedecek ve şehrin tarihi ve kültürel mirasını yakından göreceğiz. Ardından Alsace bölgesinin ünlü köylerinden biri olan Riquewihr'i ziyaret edeceğiz. Bu şirin köyü gezerken kendinizi Grimm masallarının içinde gibi hissedeceksiniz.

Tur sonrası, Metz & Colmar Turu programının ikinci durağı olan Colmar'a doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Alsace bölgesinin başkenti olan Colmar, tebeşir rengindeki ahşap evleri, Arnavut kaldırımlı sokakları ve güzel köprüleriyle ünlüdür. Burada çevre gezisi yapacak ve serbest zaman geçireceğiz.

Tur sonrası, Lüksemburg bölgesindeki otelimize dönüş yapacağız. Odalarımızı alacak ve dinlenmek üzere serbest zaman geçireceğiz. Bu serbest zamanda misafirlerimiz otelin olanaklarından yararlanabilir veya çevreyi keşfetmek için serbestçe vakit geçirebilirler.Konaklama: 3 & 4 Yıldız
8. Gün: Lüksemburg - Brüksel - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Lüksemburg şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Yol üzerinde, isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Remich & Schengen Turu'na (35 Euro) katılma imkanı sunulmaktadır. Bu turumuzun ilk bölümünde, Avrupa tarihi açısından önemli iki kasabayı ziyaret edeceğiz. İlk olarak, Lüksemburg, Almanya ve Fransa'nın kesişme noktasında bulunan ve turistik cazibe merkezi haline gelen Remich'i ziyaret edeceğiz. Ardından, Schengen vize anlaşmasının imzalandığı ve Schengen Antlaşması Anıtı'na ev sahipliği yapan Schengen kasabasını gezeceğiz.

Turun ardından Lüksemburg şehir merkezine doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Lüksemburg, kişi başına düşen gelir anlamında IMF ve Dünya Bankası verilerine göre dünya lideri konumundadır. Ülke ile aynı ismi taşıyan başkent Lüksemburg ise UNESCO Dünya Mirasları Listesi'nde yer almakta olup, 1995 ve 2007 yıllarında Avrupa Kültür Başkenti seçilmiştir. Lüksemburg'da düzenleyeceğimiz şehir turu sonrasında İstanbul'a gerçekleşecek dönüş uçuşumuz için Brüksel Charleroi Havaalanı'na doğru yola çıkacağız.

Havaalanında bagaj teslimi, bilet ve pasaport kontrol işlemlerini tamamladıktan sonra, Pegasus Hava Yolları'nın PC924 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 17:20'de İstanbul'a uçacağız. Tahmini varış saati TSİ 21:50 olup, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varışımızın ardından turumuz sona erecektir.

Birlikte geçirdiğimiz bu harika zaman için teşekkür ederim. Lüksemburg'un tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfederken birlikte unutulmaz anılar biriktirdik. Remich ve Schengen kasabalarını ziyaret ederek Avrupa tarihindeki önemli noktalara tanıklık ettik. Lüksemburg şehir turumuzda ise UNESCO Dünya Mirasları Listesi'nde yer alan başkentimizi keşfettik. Hepimiz için unutulmaz bir deneyim oldu.

Tur boyunca bize eşlik eden herkese teşekkür ederim. Bir sonraki seyahatte tekrar bir araya gelmek dileğiyle, güvenli ve keyifli bir eve dönüş geçirmenizi isteriz.Konaklama: 3 & 4 Yıldız

EK BİLGİLER

Konaklama Bilgileri:

Paris konaklamaları Reims, Rouen veya Amiens bölgelerinden birinde sunulabilir.

Amsterdam konaklamaları Breda, Leiden veya Veluwe bölgelerinden birinde sunulabilir.

Lüksemburg konaklamaları Lüksemburg, Metz, Saint Avold veya Thionville bölgelerinden birinde sunulabilir.

Ekstra Turlar:

%50 İNDİRİMLİ Avantajlı Ekstra Tur Paketi : 450 Euro Yerine 225 Euro

Pakete Dahil Olan Turlar:

Paris Şaheserleri Turu (45 Euro)

Paris Fenomenleri Ve Seine Nehri Tekne Turu (85 Euro)

Paris İkonları Turu (65 Euro)

Paris Lokal Mahalleler & Lüksemburg Bahçeleri Ve Outlet Turu (50 Euro)

Brugge Turu (50 Euro)

Amsterdam İkonları Ve Saklı Amsterdam Kanal Turu (75 Euro)

Colmar & Metz Turu (80 Euro)

Avantajlı Ekstra Tur Paketlerinde 0-2 Yaş Arası Ücretsizdir. 3-12 Yaş Arası Çocuklar İçin 50 Euro İndirimlidir.

VE / VEYA (Not: Dileyen Misafirler Her İki Paketi de Satın Alabilirler)

Avantajlı Ekstra Tur Paketi : 250 Euro Yerine 175 Euro

Pakete Dahil Olan Turlar:

Masalsı Köyler Ve Yeldeğirmenleri Turu (75 Euro)

Giethorn Hobbit Köyü Ve Tekne Turu (55 Euro)

Strasbourg & Riquewihr Turu (80 Euro)

Rotterdam Turu (40 Euro)

Avantajlı Ekstra Tur Paketlerinde 0-2 Yaş Arası Ücretsizdir. 3-12 Yaş Arası Çocuklar İçin 25 Euro İndirimlidir.


DAHİL OLANLAR:
Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
Havaalanı Vergileri
Belirtilen Kategori Otellerde Konaklama (7 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar)
Alan - Otel / Otel - Alan Transferi ve Şehirlerarası Transferler
Panoramik Şehir Turları
Rehberlik Hizmetleri
Mesleki Sorumluluk Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Vize Ücreti
Seyahat Sağlık Sigortası 20 Euro
Eco Erken Rezervasyon İptal Sigortası 30 Euro
Yurtdışı Çıkış Harcı
Ekstra Turlar
Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri
Akşam Yemekleri
İçecekler
Şehir Vergileri
Bahşişler

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#765
LOKASYON:
Avrupa
YEMEK:
Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
• Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır.Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
• Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.
• Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
• Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
• Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
• Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına (Mimimum 20 kişi), müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.
• Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
• Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır. (Benzin istasyonu, Dinlenme tesisleri, Market Vb.)
• 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.
• 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
• Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
• Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup, giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.
• Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
• Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.
• Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.
• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
• Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
• Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
• Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
• Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
• T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
• Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
• Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
• Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
• Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
• T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
• Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan tatilbakalim.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
• Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç ve katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir.
Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın